Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Akademia Zdrowia - Przychodnia Medycyny Rodzinnej

Kontakt

AKADEMIA ZDROWIA

Przychodnia Medycyny Rodzinnej S.C.
Żuliński Wojciech, Aneta, Jakub
72-005 Przecław 58
tel. 91/311 62 53
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

TELEWIZYTY dostępne pod nr tel 514779587
Dla pacjentów nie wymagających badania osobistego, realizowane po wcześniejszej rejestracji telefonicznej 91-311-62-53 w wyznaczonych terminach Pon-Piątek.

Przychodnia jest czynna codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 08.00 do 18.00.

Rejestracja na planową/godzinową )  wizytę lekarską odbywa się telefonicznie lub osobiście  w rejestracji przychodni -  maksymalnie z 7-o dniowym wyprzedzeniem.
 

Rezygnacja z wizyty u lekarza:

Jeśli pacjent nie może przyjść na wizytę na umówiony termin, lub gdy zrezygnował z wizyty, powinien niezwłocznie powiadomić o tym telefonicznie lub osobiście w celu umożliwienia dostępu na wizytę innym chorym.

W razie nagłego pogorszenia stanu zdrowia , pacjent przyjmowany jest w dniu zgłoszenia , zgodnie z harmonogramem pracy lekarza (a w przypadku braku wolnych miejsc może skorzystać z porad w przychodniach świadczących usługi nocnej i świątecznej pomocy - po godzinie 18,00 w dni powszednie a całodobowo w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy).

W chorobach przewlekłych, jeśli pacjent nie skarży się na gorsze samopoczucie, porada udzielana jest w uzgodnionym terminie. Późniejszy termin wizyty dotyczy także kontynuacji leczenia - przyjmowanych leków .oraz sytuacji, gdy potrzeba kontaktu pacjenta z lekarzem rodzinnym nie wynika z konieczności uzyskania pomocy medycznej. 

Kontakt

Akademia Zdrowia Przychodnia Medycyny Rodzinnej S. C.

72-005 Przecław 58, Tel. 91 311 62 53

Jesteśmy tutaj